krátce o ballet shoes

30. března 2008 v 22:24
Pokud čtete o Ballet Shoes poprvé, tady máte stručné info: Film je podle románu Noela Streatfeilda, který vypráví o třech sestrách-sirotcích Pauline (Emma), Petrova (Yasmin Paige) a Posy (Lucy Boynton) Fossil, které si adoptoval profesor Matthew Brown (Richard Griffiths, také Vernon Dursley) a jeho příbuzná Sylvia (Emilia Fox). Píše se rok 1930 v Londýně.
A teď už jen výtahy z článků:
- Pokud jde o Emminu budoucnost, nyní by se Emma ráda nadále věnovala herectví. Jak si jistě pamatujete, není tomu tak dávno, co prohlašovala, že si v HP6 a 7 nezahraje, protože se chce věnovat studiu a později jít na univerzitu. Emma řekla: "Točila jsem pro BBC, jmenuje se to Ballet Shoes, v létě. Moje zkušenosti z Harryho Pottera mi opravdu pomohly. Myslím, že mě to přesvědčilo, že toto je to, kde jsem chtěla být a že tohle je to, co bych chtěla dělat: Že chci přece být herečka. Řekla bych, že jsem potřebovala jiné zkušenosti, než jen Harryho Pottera..." Vypadá to, že Emma jen potřebovala změnu. Pořád si to totiž vychvalovala.
- Příběh je "o třech snech a třech dívkách". Pauline se touží stát herečkou, Petrova (s poněkud netradičním snem) chce být pilotkou a Posy baletkou. Jenže jejich strýc Matthew zmizí a peníze dochází. Dívky se musí o sebe postarat samy. Jejich snaha vyvážit osobní ctižádost potřebou přežít fyzicky, citově a finančně, ukáže se film dojemně a komicky zároveň.
- O třech hravních představitelkách včetně Emmy: "Naše tři mladé herečky přinesly takovou žádost, spontánnost a realismus k jejich charakterům."
- A teď něco o tom, jak si Emmu štáb vybral. Ukázalo se, že vybrat představitelku, která by hrála Pauline byla nejtěžší: "Dívali jsme se po každé světlovlasé herečce v Londýně, ale ani jedna z nich nebyla ta pravá." V zoufalství producenti zorganizovali konkurz. Víc než sto dívek se ucházelo o roli Pauline, ale žádná neuspěla. Když Emma o roli projevila zájem, producenti byli potěšeni a tak Emma pozvala Sandru Goldbacher na šálek čaje a roli měla v kapse. " Emma je ideální pro Pauline," říká Goldbacher. "Má jemnou auru, která vás nutí k zájemnému pohledu." Emmě se navíc líbilo, že si je s Pauline podobná.
- "Opravdu jsem to milovala, bylo to tak zábavné a skutečné. Také to bylo krásně napsané," říká Emma a též dodává, že její nejlepší scéna je, jak Pauline pláče noc před premiérou jejího prvního filmu. Emma se též nechala kdysi slyšet, že má strach aby roli zvládla. Ale podle producentky Heidy se Emma bát nemusí: "Emmin výkon v Ballet Shoes je odhalení. Zraje rychle jako mladá žena a herečka - její práce je citlivá, důvtipná a inteligentní." Emma si prý nikdy nestěžovala, i když byla bílá vyčerpáním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sn☆bgirlQa !! sn☆bgirlQa !! | Web | 30. března 2008 v 22:31 | Reagovat

ahojky...zapoj se do soputěže o nej medvídka...těšim se paaa:***

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama