•News about Em•

stejská se mi xD tagže nějaký aktuality x)

12. března 2009 v 17:35 | Marťa
mno dám sem všechno tagže tu bude dlouhej článek já newim hrozně mi to tu chybí neslibuju že zejtra něco přidam jen prostě sem něco šoupnozt musim xD

jo a předem upozornuji že zroj je Gina Grint ♥


.
.
.
.

Nová fotka Hermiony

Odjez d Bungalow 8 Lounge

normal_bungalow021.jpg (20 KB)normal_bungalow022.jpg (23 KB)normal_bungalow023.jpg (17 KB)

normal_bungalow024.jpg (15 KB)normal_bungalow025.jpg (19 KB)normal_bungalow026.jpg (21 KB)

Zapomněla Emma Watson, kdo ve skutečnosti je? Podle nápisu na hrudníku to tak vypadá.
Herečku Emmu Watson zná snad každý na téhle planetě. A to díky roli Hermiony ze série filmů o Harrym Potterovi, kterou hraje od jedenácti let. Proto asi není překvapivé, že si občas nepamatuje, kým ve skutečnosti je.

***
Jak se jinak vysvětlit, že byla vyfocena s nápisem ´BE EMMA´ naškrábaným inkoustem na hrudníku, když se vracela z tahu s přáteli. Není známo, kdo je autorem nápisu. Každopádně, když vyšla ze baru Bungalow 8 nedaleko Covent Garden. Emma, vypadla unaveně a poněkud mimo, informoval deník Daily Mail.

I přesto, že Emmina reputace jako teenagerské módní ikony stále roste - měla fotosérii v prestižním Vogue a nedávno uzavřela smlouvu s Chanelem, tentokrát vsadila na jednoduchý outfit s džínami, bílým tričkem, šedým svetříkem a černým sakem. Zkrátka nic okázalého, zato slušivého.

Bohužel až padne za Hermionou poslední klapka, tak ji patrně nějakou dobu na stříbrném plátně neuvidíme. Při svém pracovním nasazení zvládla studovat a výbornou a proto by se chtěla na plný úvazek vrátit ke studiu. "Ráda bych se vrátila na univerzitu," vysvětluje plány. "Potřebuji se učit."
Také prohlásila, že nenávidí, když je považována jen za sexuální objekt. "Vím, že každý druhý chce mít doma mou fotku v minisukni. Ale to nejsem já. Nemá to co dělat s image Hermiony. Proto taky nikdy nenosím mini."


mno prozatím vše xD
PP

dnes začíná natáčení Relikvie

19. února 2009 v 21:03 | Marťa
Julia Gregson se údajně zajímá o Emmu, jakožto herečku hlavní roli v její novele "East of the Sun", televizní drama, které by mělo být údajně natočeno stanicí BBC ( stejně jako Ballet Shoes, kde si Emma zahrála Pauline Fossil ).
Julia Gergson přesně řekla:
"Ráda bych viděla Emmu Watson jako herečku v hlavní roli."

že by nová role ...?

19. února 2009 v 21:01 | Marťa
Julia Gregson
se údajně zajímá o Emmu, jakožto herečku hlavní roli v její novele "East of the Sun", televizní drama, které by mělo být údajně natočeno stanicí BBC ( stejně jako Ballet Shoes, kde si Emma zahrála Pauline Fossil ).
Julia Gergson přesně řekla:
"Ráda bych viděla Emmu Watson jako herečku v hlavní roli."

Natáčení HP7 prý už brzy

26. ledna 2009 v 20:01 | Marťa
Emma Watson na svých oficiálních stránkách sdělila, že se v pondělí konalo malé skušební natáčení, které předchází tomu skutečnému, jenž se nezadržitelně blíží. Dále prozradila, že by v Relikviích měla mít o dost tmavější vlasy, prý kvůli temnosti celého filmu.

Emma už si vybrala vysokou školu

26. listopadu 2008 v 21:40 | Marťa
Emma Watson si zřejmě konečně vybrala vysokou školu.!
Dnes o tom informoval britský deník The Mirror. Po návštěvě několika univerzit v Británii a USA se nakonec herečka stvárňující Hermionu Grangerovou, rozhodla nastoupit v září na prestižní britskou Univerzitu v Cambridge, kde má studovat filozofii.

E.M.S...

8. listopadu 2008 v 19:24 | Marťa

Na Emminých oficiálních stránkách se konečně po dlouhé době objevila nová e.m.s. od Emmy!


máte ji v článku

Em 6. njelépa oblékaná žena!

8. listopadu 2008 v 19:22 | Marťa
Emma se na www.teenvogue.com objevila v žebříčků nejlépe oblečených žen v říjnu. Skončila na 6.místě se šaty z Giambattista Valli. Na žebříček se můžete podívat sem .

Emmin fotoaparát na PFW

12. října 2008 v 8:48 | Marťa
Na Sonia Rykiel show měla Emma v ruce fotoaparát a nejspíš s ním fotila nějaké modely. Je to nejspíš foťák značky Kodak, Canon nápis by tam nevyšel.


*****

zdroj: emma.gilmoretime.net ..copy by verky.blog.cz

Emma Watson na Fashion Fringe & Vivienne Westwood show

24. září 2008 v 15:48 | Marťa
Emma navštívila show slavné modní návrhářky Vivienne Westwood na Fashion Fringe.
fotky v článku

Em mluví o Vogue, módě a modelování

21. září 2008 v 10:15 | Marťa
Herečka Emma Watson hovořila o jejích zkušenostech s Italian Vogue minulý měsíc. Připouští své obavy o photoshootech, jaké to pro ní bylo důležité (zvláště s porovnáním s jejími schopnostmi herečky) a o fotografovi Markovi Seligerovi.
více v článku

Em mluvila o cestách

16. září 2008 v 20:31 | Marťa
krátkém rozhovoru s Post Chronicle, herečka Emma Watson hovořila o tom, kde během léta cestovala a o svých plánech do natáčení Relikvie Smrti.
"Nedávno jsem přiletěla z Kenya (Keňi), bylo to tam úžasné.......vždycky jsem tam chtěla. Navštívila jsem Masai Mara. Pláže bylo skvělé místo. No....a pojedu do Hongkongu. Navštívím New York, abych se mohla podívat na Dana Radcliffa v Equus. Chystám si to volno pěkně užít."
Pokud jde o posun data vydání Prince Dvojí Krve:
"Nové datum vydání udělá větší povyk a reklamní trik a až se konečně filmu dočkáte, bude lépe!" dodala
překlad hpnet.blog.cz

Em o vysokých školách

13. září 2008 v 11:36 | Marťa
Herečka Emma Watson zvažuje studium v USA. Pro jeden deník (The Independentem) uvedla, že se už přihlásila na několik vysokých škol. Kdyby šla studovat do USA, tak by to bylo studium Umění. Když však zůstane ve Velké Británii, chtěla by studovat Anglickou literaturu. Její vyjádření odporuje zprávám o tom, že už přijala studování na univerzitě v Cambridge.
více v cč

2 Nové fotky Emmy z NMA

12. září 2008 v 13:14 | Marťa
oclumencia.com.br
můj zdroj my SB♥ Gina Grint
myslím že je tam moc pěkná a ty šaty sou krásný=)

Em zase něco vyhrála :D

20. července 2008 v 16:40 | Marťa
Emma vyhrála "Nejlepší ženský výkon v Science Fiction Film, TV Movie, nebo Mini-Series", v Constellation Awards za roli Hermione v HP5. Kanadské Constellation awards udělují ceny hercům, spisovatelům a technickým umělcům v science fiction filmech a TV shows. Vítězové se vybírají z veřejného hlasování. Více informací a další výherce naleznete zde.
zdroj:watson-lucka.blog.cz
moje SB♥ verky=zdroj♥

Spooosty scanů

20. července 2008 v 16:31 | Marťa
tagže jak je známo jedu brzo na tábor a mezi tím se tu trošku zabydlím a něco přidem ted se balím ale srejně tu jsem tagže si toho važte :D mno to néééé
ale tdy jsou ty scany :o)
a tady je zdrojík :o) moe SB♥

Rozhovor s Emm

14. června 2008 v 20:47 | Marťa
Jsi spíš uličnice nebo romantička?
Jsem takový mix. umím být trochu jako kluk, když jsem s klukama. Jsem bojovná. Ale mám taky ráda módu a make-up. Často s kamarádkama kupujeme šaty a lakujeme si nehty.
Tvůj módní styl známe hlavně z plátna...Jak se oblékáš ve skutečnosti?
Nosím to, co skoro všichni...džíny a tričko, ale někdy mám chuť si na sebe vzít něco bláznivého...Ale když jsou premiéri nebo jiné veřejné akce, obléknu se elegantně. Mám ráda módu, ale nikdy jí nedovolím, aby mi diktovala, co si mám obléct!
Co všechno se dá najít v tvém pokoji?
Mám sbírku podivných věcí z míst, kde jsem byl. třeba sadu ruských panenek. A občas si schovám pohlednice, které mi lidé pošlou. Mám jimi vyzdobené zdi. Můj pokoj je proste plný - a neuspořádaný!
Máš nějakého domácího mazlíčka?
Jojo...Mám dvě kočky § jmenují se Bubbles a Domino!
Kdybys měla Hermioniny magické schopnosti, co bys s nimi udělala?
Můj život je bláznivý - musím do každého dne nacpat co nejvíc věcí! Občas Hermioně závidím obraceč času!
Důležitá otázka: klukům se líbíš...líbí se taky někdo tobě?
Jo a jak! jenom už je zadanej. Seznámila jsem se s nejúžasnějším, nejsympatičtějším chlapem na světě. Jmenuje se...Brad Pitt
Máš kluka?
Zatím jsem neměla na lásku vůbec čas. Filmuji jedenáct měsíců v roce a když mám volno, chci být s přáteli a s rodinou. také musím doma s něčím pomoct, jako každý!
Balilo tě hodně kluků...Co třeba Daniel radclife?
Ten vůbec ne, dan je JEN kamarád. Kolovaly drby, kde se o nás dvou psalo, ale my se tomu jen smáli. Lidé píšou spoustu divných věcí. Na začátku jsem četla každé slovo a byla jsem naštvaná, ale teď mám lepší způsob obrany: Smát se tomu!
Je pro tebe lehčí jít na rande teď, když si slavná?
Vlastně ne, pořád je to těžké. jsem jen obyčejná puberťačka, která neví, jak mluvit s klukama. a nemyslím si, že je rozdíl v tom, jestli jste slavní nebo ne.
Co budeš dělat po skončení HP?
Hrát v divadle, tancovat, natáčet...existuje tolik věcí, které se dají dělat před kamerou a před reflektory! Určitě chci zůstat na obrazovce.

dobřééé

7. června 2008 v 18:20 | Marťa
Emma se objevila mezi nejvíce atraktivními ženami roku 2008 na moc pěkném 52. místě! Takže všechna čast holka!! A tady máte link lidi, umístila se místo po Scarlett Johansson.

2 zprávy

27. května 2008 v 21:09 | Marťa
tagže jsou tu 2 zprávičky jedna je že jeden klučina vlastní největší web v česku o Emm našel stránku kde se prodává pohos vlastnoričně podepsanou emm mno zdá se mi to takové zvláštní ale přestě tady je adreska
a potom 2 že herec z Harryho Pottera byl zabit dvěma výtržníky, více zde. Myslím mno já ho napoznala ale myslím že by si zasloužil úctu ...

něco new o emm

25. května 2008 v 14:03 | Marťa
oficiální trailer k HBP je na cestě!! Měl by být vypuštěn 18. července! Tak a poslední zpráva…EWO po dlouhé době opět updatováno. Jo píše, že Emma je v moc důležité části svých A-testů a že film Harry Potter and the Half-Blood prince je dokončen! Natáčení skončilo v sobotu 17. května a už se jen čeká na listopad, kdy bude oficiálně vypuštěn do Aglického kina Odeon, vě kterém se zatím konaly všechny premiéry Harryho Pottera(jak jistě víte). Na závěr Jo zděluje, že se na EWO časem ukáže pár fotek…
ještě sem dneska přidám pár věciček tag zatím ...♥

hot news

15. května 2008 v 16:28 | Marťa
Magazín MAXIM.com vyrobil žepříček s celebritami. Emma se umístila v žebříčku 100 nejžhavějších celebrit 2008 na pěkném 94. místě! Odkaz přímo na Emmu…
a obrázek
 
 

Reklama